Yeni Ümit Moda Akademisi

En Tarz Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının en önemli günlerinde harika bir duruş sergilemesine yardımcı çok çeşitli tasarımlar oluşturulmaktadır. Gelinliklerin her biri baştan sona yaratıcı bir stille tasarlanarak, evliliğe adım atan kızların kuğudan farksız olması sağlamaktadır. En tarz gelinlik modelleri genellikle kızların tercihlerini oluşturmakta ve hayallerindeki tasarımı giymelerine imkan sunmaktadır.

En Tarz Gelinlik Modelleri

En Tarz Gelinlik Modelleri

Birbirinden farklı ve olağanüstü özellikler çerçevesinde dikimi yapılan gelinliklerin; prenses, balık, kabarık tasarımları dikkat çeken modeller arasındadır. Bu tarz gelinlik modelleri; eşsiz bir görsellik sunmakta olup, her genç kızın üzerinde taşımasına da imkan vermektedir. Çeşit, çeşit tasarımları ile göz kamaştıran gelinlikler kızların düğün günleri içinde en doğru modeli tercih etmesini sağlamaktadır.

Birbirinden şık tasarımlı bu modellerin pek çok özellikli kategorisi olarak gelinlere sunulmaktadır. Bir gelin adayının hayalini süsleyen modeller, bu tarz kategoriler içinde sıralanmaktadır.

Göz Alıcı Bir Stile Sahip Prenses Gelinlik Modelleri

Göz alıcı bir stile sahip olan prenses biçimli tasarımların pek çoğu her genç kadının tercihlerini tamamlamaktadır. Genç kızların düğün gününde prensesler gibi salınmasını sağlayan bu tasarım, ilgi gören modeller arasında olmaktadır. Gelinliğin dikkat çeken özelliği; etek kısmının bir hayli kabarık olarak biçimlendirilmesidir.

Gelinlere sıra dışı bir güzellik katan bu modelin, etek ve üst kısımlarında gipürlere, dantel işlemelere yer verilmektedir. Çeşitli biçimlerde tasarlanan prenses gelinlik modelleri, çok kabarık görselliğinin yanında ip askılı ve askısız dikimleri bulunmaktadır. Kızların tercih edebileceği şekilde tasarlanan modelleri arasında üst kısımlarındaki göğüs ve askı dikimlerinde işlemelerde kullanılıyor.

Bu gelinliğin şık görselliğini tamamlayan etek kısımlarındaki ve üst kısımlarındaki dantel, boncuk işlemeler olmaktadır. Bu tarzı seçen gelin adayları, eşsiz bir prenses edasına bürünmektedir. Prenses gelinlik modelleri bayanların ten rengine uyumlu olarak sunulmaktadır. Genel itibari ile gelinliklerde kullanılan beyaz tonlarının kırık beyazlığı ve krem renginin yanı sıra diğer renkler ile de dikimi yapılmaktadır.

Gelinlere benzersiz bir güzellik katan prenses tasarımlar, kısa ve uzun boylara sahip kızların seçimleri arasında olmaktadır.

Balık Gelinlik Modelleri Ve Tasarım Özellikleri

Balık tasarımlı modeller, çok tarz seçenekler arasında olarak giyildiğinde dikim ve kesim ayrıcalıklarının büyüleyici kombinesini göstermektedir. En trend tasarım biçimine hakim balık gelinlik modelleri ile çeşitli aksesuarlar kullanılabilmektedir. Baştan sona çok farklı tasarım özelliğini sahip balık detayının en uç kısmında kabarıklık oluşturulmaktadır.

Kristal Krep Kumaş: https://www.modelistlik.gen.tr/kristal-krep-kumas.html

Bu dikim farklı ile kabarıklık bölümünde kurdele detayını içeren özellikleri bulunmaktadır. Balık gelinlik modelleri; bu yüzden gelinlerin tercihleri içinde olarak düğünlerde şık görsellik sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca üst kısmı da olabildiğince dar kesimleri içermektedir. En Tarz Gelinlik Modelleri ile ilgili yazılarımız devam edecektir.